کتابخانه دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

 معرفی کتاب

کتاب «کلید طلائی ارتباطات» نوشته کریس کول با ترجمه محمدرضا آل یاسین توسط اتشارات هامون در ۲۰۰  صفحه  به چاپ رسیده است. در این کتاب شما با فن زبان رفتار آشنا می شوید تا به هنگام گفتگو با افراد با رعایت لحن صدا، تغییرات چهره و حرکات بدنشان  ذهنشان را بخوانید و به عکس مراقب حالات و حرکات خود باشید و آن را به دلخواه تحت کنترل قرار دهید.

تکنیک ها و فنون اساسی برشمرده در این کتاب با تصاویر گویای خود، کمکتان می کند تا مناسبترین و موثرترین ارتباطات را با خود، اعضای خانواده، دوستان، همکاران، سرپرستان و کارکنان خود به وجود آورید ودر نتیجه بیشترین بهره را از زندگی و شغل خود ببرید.

نقل از: مرضیه احسانی (۹۵/۱۰/۱)

 

*آرشیو کتابهای معرفی شده

 

اخبار کتابخانه


enlightenedنشریه علمی پژوهشی IJISM: International Journal of Information Science and Management به زبان انگلیسی و نمایه شده در پایگاه های ISC, Scopus,Ebsco,Elsevier, RICeSTآماده دریافت مقالات اساتید، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت انجام فرایند داوری و انتشار می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

enlightenedعطف به نامه مورخ ۹۵/۹/۲۸ ریاست محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، امکان دسترسی آزمایشی(trial) به مجلات ناشر BMJ:British Medical Journals به مدت ۳ ماه برای اعضای دانشگاه فراهم شده است. برای دسترسی به منابع این ناشر اینجا را کلیک کنید.

enlightenedبا توجه به موافقت و مساعدت دبیر محترم کنسرسیوم تامین منابع الکترونیک وزارت بهداشت، امکان استفاده از منابع ناشر Emerald به صورت آزمایشی برای محققان، اساتید و دانشجویان دانشکده های علوم پزشکی کشور فراهم شده است. برای دسترسی به منابع این ناشر اینجا را کلیک کنید.

enlightenedدسترسی رایگان به کتاب ها، مقالات علمی ISI و منابع معتبر علمی از طریق مراجعه به www.libdl.ir 

بروزرسانی اطلاعات ۹۵/۱۱/۱۱

 

 

 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

کد پستی:۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

تلفن:۲۰۲۷-۳۷۹۲۲۰۲۶-۰۳۱

نمابر:۳۶۶۸۴۷۹۹-۰۳۱

به کانال سروش دانشکده بپیوندید

 

 

تعداد بازدیدکنندگان

  • بازدیدکنندگان:
    • امروز:۸۱۸
    • این هفته:۵,۳۴۱
    • این ماه:۲۲,۲۲۷
    • این سال:۳۵۸,۶۷۲

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.