آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود با حضور دانشجویان ، هیات رئیسه و اساتید گروه های آموزشی دانشکده مورخ یکشنبه۱۱/۰۷/۱۳۹۵

روز یکشنبه ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۵ ، به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده، آیین استقبال از دانشجویان جدیدالورود با حضور دانشجویان ، هیات رئیسه و اساتید گروه های آموزشی دانشکده برگزار گردید

.

در این آیین، رئیس محترم دانشکده جناب آقای دکترکیوان آرا ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان، راه کسب علم را راهی بی پایان خواندند و امکانات و پتانسیل های دانشکده را در راستای گام نهادن دانشجویان در این راه برشمردند. ایشان خاطر نشان کردند که دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور، با حدود ۸۰۰ عضو هیات علمی و پرورش حدود ۱۰۰۰۰ دانشجو در حوزه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خدمت رسانی می کند. ایشان افزودند: دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی این دانشگاه، یکی بهترین دانشکده های مدیریت در سطح کشور است که با حدود ۲۳ سال قدمت و ۳۸ عضو هیات علمی در تمام مقاطع دانشجو می پذیرد؛ در حال حاضر این دانشکده در مقطع کارشناسی در ۳ رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، فناوری اطلاعات سلامت، کتابداری پزشکی، در مقطع کارشناسی ارشد، در ۵ رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، اقتصاد بهداشت، رفاه اجتماعی، فناوری اطلاعات سلامت ،کتابداری پزشکی و در مقطع دکترای تخصصی در ۳ رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی، کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی و سلامت در بلایا و فوریت ها دانشجو می پذیرد. ایشان تاکید نمودند: دوران دانشجویی دورانی بسیار لذت بخش در زندگی انسان است و همیشه از آن به عنوان بهترین دوره‏ی زندگی یاد می شود؛ این دوره، دوره ای است که دانشجویان گرامی می توانند نقشه راه را برای زندگی آینده ترسیم کنند.مسئولین، اساتید و کارکنان دانشکده، با همه امکانات دانشکده در خدمت دانشجویان هستند و انتظاری می رود که دانشجویان جدیدالورود از هم اکنون برنامه مناسبی برای ادامه تحصیل، افتخارآفرینی، کارآفرینی و تجاری سازی ایده‏های دوران تحصیل خود ترسیم نمایند.

سپس جناب آقای دکتر سلیمانی، معاون محترم آموزشی دانشکده، ضمن خوش آمد گویی به دانشجویان، انتخاب روش‏های جدید برای مطالعه، حضور منظم در کلاس های درس و فوق برنامه و تقویت مهارت هایی نظیر زبان های خارجی و رایانه را به دانشجویان یادآور شدند.

در ادامه جناب آقای دکتر رحیمی، معاون پژوهش و فناوری دانشکده، دانشجویان را به مشارکت در فعالیت های پژوهشی مطابق با برنامه زمان بندی شده در وب سایت دانشکده، و آموزش نگارش علمی و تفکر انتقادی تشویق نمودند.

در نهایت معاون محترم دانشجویی و فرهنگی ضمن معرفی واحدهای زیر مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی در دانشکده و همکاران این واحدها (واحد امور دانشجویی و فرهنگی، مرکز راهنمایی و مشاوره، انجمن های علمی دانشجویی و واحدهای بسیج دانشجویی) دانشجویان را به مطالعه دقیق آئین نامه های مرتبط با دانشجویان تشویق نمودند. ایشان ضمن معرفی خدمات مرکز مشاوره و راهنمایی دانشکده، بر ارتباطات مستمر فردی و گروهی دانشجویان با کارشناسان این مرکز و بهره گیری آنان از خدمات مشاوره‏ای آنها تاکید نمودند.

پایان بخش این آیین، نشست صمیمانه دانشجویان هر گروه آموزشی با اساتید گروههای تخصصی بودکه ضمن معارفه دانشجویان و اساتید، به سوالات دانشجویان پاسخ داده شد.

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

کد پستی:۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

تلفن:۲۰۲۷-۳۷۹۲۲۰۲۶-۰۳۱

نمابر:۳۶۶۸۴۷۹۹-۰۳۱

به کانال سروش دانشکده بپیوندید

 

 

تعداد بازدیدکنندگان

  • بازدیدکنندگان:
    • امروز:۱۰۷
    • این هفته:۵,۶۳۰
    • این ماه:۲۳,۲۱۳
    • این سال:۳۵۸,۵۹۳

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.