امتحانات پایان ترم

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای دانشجویان عزیز درامتحانات پایان ترم

 

خواهشمند است با مراجعه به سایت mng.mui.ac.ir کلیات شیوه نامه آزمون های برخط وزارت بهداشت را با دقت کامل مطالعه نمائید، و به نکات مهم ذیل در مورد امتحانات توجه فرمائید.

 1. بهتر است دانشجویان برای اطمینان بیشتر جهت شرکت در آزمون حداقل یک دستگاه رایانه و یا گوشی هوشمند دیگر نزد خود داشته باشند تا در صورت بروز هرگونه مشکل در کار کردن با رایانه در حال استفاده، پس از هماهنگی با کارشناسان مرکز آزمون از وسیله دوم  جهت ورود به سامانه آزمون، استفاده نمایند.
 2. دانشجو ملزم است قبل از بازه امتحانی، دسترسی خود به نرم افزارها و یا سخت افزارهای لازم (اینترنت، رایانه شخصی) را فراهم آورد.
 3. دانشجو بایستی یک هفته قبل از شروع بازه زمانی آزمونها، به پنل خود مراجعه کرده و و از تعریف شدن همه دروس خود اطمینان حاصل نماید. مسؤلیت عدم اطلاع به عهده دانشجو خواهد بوده و لازم است در صورتی که درس تعریف نشده است، از طریق آموزش دانشکده پیگیری شود .
 4. دانشجویان موظف اند تا قبل از شروع تقویم برگزاری آزمونهای دانشگاه نسبت به شرکت در یک آزمون آزمایشی که توسط دانشگاه اعلام شده است ،با هدف آشنایی با محیط نرم افزار، آشنایی با فرآیند برگزاری آزمون و رفع ایرادات احتمالی شرکت نمایند و مسئولیت ناشی از عدم شرکت دانشجویان در آزمون آزمایشی بر عهده شخص دانشجو خواهد بود.
 5. حتما نیم ساعت قبل از شروع آزمون نسبت به اتصال به اینترنت و سامانه آزمون اقدام نموده و از آماده بودن تجهیزات سخت افزاری و نرم افزارهای مورد نیاز برای شرکت در آزمون، اطمینان حاصل شود.
 6. توصیه میگردد در زمان شرکت در آزمون به گونه ای برنامه ریزی شود که فقط آزمون دهنده از اینترنت استفاده نموده و سایر استفاده کنندگان(مثل اعضای خانواده)استفاده از همان خط اینترنتی را تا انتهای زمان آزمون به تأخیر بیندازند.
 7.  دانشجویان مسائل آموزشی خود را با مسئول آموزش دانشکده و یا کارشناسان آموزشی در میان بگذارند.)

شماره تلفن واحد خدمات آموزشی دانشکده مدریت واطلاع رسانی پزشکی ۳۷۹۲۵۱۴۶-۰۳۱ و ۷۹۲۵۱۴۷-۰۳۱

 1. دانشجویان نیم ساعت قبل از شروع آزمون، ملزم به ورود به سامانه آزمون بوده و چنانچه خللی در ورود به سامانه وجود داشته باشند باید بلافاصله موارد را به اطلاع  کارشناس سامانه با شماره تماس اعلامی در سامانه برسانند.
 2. مسؤلیت هرگونه تأخیر در شروع آزمون، به عهده شخص دانشجو است.
 3. لازم است قبل از شروع آزمون دانشجویان فرم مربوط به رعایت اصول اخلاقی را به صورت آگاهانه تکمیل نموده وتیک مربوط به آن را در سامانه آزمون فعال نمایند .
 4.  دانشجویان حداکثر تا ۱۰ دقیقه بعد از شروع آزمون، مجاز به شرکت در آزمون میباشند. بدیهی است پایان آزمون برای این آزمون دهندگان شبیه سایرین بوده و زمان اضافی به آنها داده نخواهد شد. به عبارت دیگر اگر آزمون دهنده بخواهد به سوالات آخر برسد؛ لازم است پاسخگویی سوالات اولیه را سریعتر از زمان در نظر گرفته شده برای هر سوال انجام دهد.
 5. در صورتی که دانشجویی در ابتدا یا میانه آزمون به دلیل بروز مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری(مانند قطعی برق، قطعی اینترنت و ) شود، لازم است در اسرع وقت با کارشناسان مرکزآزمون تماس بگیرد و نسبت به ورود مجدد به سامانه، هماهنگی و اطلاع رسانی نماید.

          توجه فرمائید : حداکثر مدت زمان مجاز برای اطلاع رسانی قطعی اینترنت توسط دانشجو به       

              کارشناس آزمون   ۵  دقیقه است.

عدم تماس دانشجو با کارشناسان مرکز آزمون، به منزله عدم شرکت در آزمون میباشد.

کلیه مکالمات و درخواستهای دانشجویان در این ارتباط، ثبت خواهد شد . هر گونه اعتراض آتی، با تکیه بر این مستندات بررسی خواهد شد.

۱۴-امکان بازگشت به سوالات ماقبل و ویرایش سوال پاسخ داده شده به تشخیص استاد و حداقل برای ۱۱ درصدسوالات به انتخاب دانشجو فراهم باشد.

۱۵- در صورتی که دانشجو نتواند در بازه زمانی معین در امتحانات شرکت کند، تصمیم گیری در خصوص وی پس ازارائه مستندات، توسط کمیته اجرایی آزمون دانشکده ، صورت خواهد پذیرفت .

مهم فرآیند رسیدگی به اعتراضات

توجه فرمائید دانشجویان مذکور لازم است حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از آزمون درخواست آزمون مجدد خود را به همراه دلیل عدم شرکت در آزمون، به صورت مکتوب و همراه با مستندات به اداره آموزش دانشکده خود به آدرس education@mng.mui.ac.ir ارسال نمایند تا در خصوص وضعیت آتی ایشان تصمیم گیری شود؛ در این حالت اداره آموزش دانشکده ضمن بررسی صحت ادعای مطرح شده توسط دانشجو، در صورت تأیید اظهارات، اقدام به برگزاری آزمون مجدد به صورت حضوری یا شفاهی و یا اعلام ناتمام نمره درس با برگزاری در اولین فرصت تا قبل از نیمسال تحصیلی بعدی، خواهد نمود.

۱۶- نحوه برگزاری آزمون مجدد براساس نظر استاد مربوطه و با نظارت اداره آموزش دانشگاه خواهد بود .

۱۷-.در صورت غیبت غیر موجه، طبق آیین نامه، نمره دانشجو در آزمون ،صفر لحاظ شود .

۱۸-در صورت وجود اعتراض به شیوه برگزاری آزمون و یا نتیجه ارزیابی در دروس مختلف ،دانشجو و یا نماینده هر کلاس موظف است اعتراض خود را بصورت مکتوب به معاون آموزشی دانشکده ارسال نماید.

   و من الله التوفیق

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

کد پستی:۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

تلفن:۲۰۲۷-۳۷۹۲۲۰۲۶-۰۳۱

نمابر:۳۶۶۸۴۷۹۹-۰۳۱

به کانال سروش دانشکده بپیوندید

 

 

تعداد بازدیدکنندگان

 • بازدیدکنندگان:
  • امروز:۵
  • این هفته:۵,۸۹۳
  • این ماه:۲۲,۶۶۷
  • این سال:۲۷۸,۲۳۹

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.