پیام تبریک رئیس دانشکده به مناسبت روز دانشجو

 

۱۶ آذر برای دانشگاه، دانشگاهیان و ملت بزرگوار ایران، رویداد مهمی است که نقش ممتازی در پیشگامی جامعه دانشگاهی ما در تحقق استقلال، آزادی و جمهوریت نظام داشته است. تقارن این روز  با سالروز میلاد سراسر نور پیام آور مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت را به فال نیک می گیرم و امیدوارم این تقارن خجسته موجبات همدلی و وحدت ملی را در تمامی ارکان نظام بویژه جامعه دانشگاهی کشور برای خدمت صادقانه به مردم شریف فراهم آورد.

 
شما دانشجویان گرانقدر به مثابه وجدان بیدار، خردمند، پرسشگر و به عنوان مغز متفکر جامعه می توانید کشور را به مسیر پیشرفت و تعالی رهنمون سازید و گام های استواری را در راه توسعه و پیشرفت همه جانبه آن بردارید. شما عزیزان می توانید با ایجاد زیرساخت های لازم، خلاقیت و نوآوری، حضور پررنگ تر ایران عزیز در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را رقم بزنید.
 
اينجانب فرارسیدن ۱۶ آذر، روز دانشجو، را به کليه دانشگاهيان، به ويژه دانشجويان و اساتید پرتلاش دانشکده و به همه کسانی که قلبشان برای سربلندی این ملت و آزادی و پیشرفت این کشور می تپد تبریک عرض می کنم و امیدوارم دست در دست هم بتوانیم نقشه راه ایران عزیز را به سوی سعادت، آزادی و سربلندی سوق دهیم و از درگاه خداوند متعال براي جامعه دانشگاهی، بویژه عزیزان دانشجو، امید، عزت، سربلندی و تندرستي خواهانم.
 
دکتر محمود کیوان آرا

 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

کد پستی:۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

تلفن:۲۰۲۷-۳۷۹۲۲۰۲۶-۰۳۱

نمابر:۳۶۶۸۴۷۹۹-۰۳۱

به کانال سروش دانشکده بپیوندید

 

 

تعداد بازدیدکنندگان

  • بازدیدکنندگان:
    • امروز:۲۷۶
    • این هفته:۶,۰۳۹
    • این ماه:۲۹,۸۸۳
    • این سال:۴۰۰,۴۲۷

ورود کاربر

CAPTCHA
این سؤال جهت بررسی این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا نه، و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.